Windows 11'e ne zaman geçmeliyim?

Selam arkadaşlar, Windows 11 5 Ekim'de çıkacak. Çıktığında PC'yi güncelliyim mi yada bekliyim mi? Sizce ne yapmam lazım ?

emrahbatak emrahbatak (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    5 Ekim'i bekle.

    hydra hydra (3800)
    2 yıl önce cevaplandı

      Bence standart bir bilgisayar kullanıcısıysan güncellemende bir sorun yok. Ama gamersan en azından 1-2 ay bekle derim.

      xbedirhanx xbedirhanx (836)
      2 yıl önce cevaplandı

        Yenilikleri görmek istiyorsan PC ye format atmak ya da hata almak senin için önemli değilse istediğin an yükleyebilirsin.

        Ama PC senin için kritikse, format atmak senin için problemse  çıktıktan sonra bir kaç ay beklemeni, hatta çıkacak büyük güncelleme paketine kadar bekleneni öneririm.  Yeni çıktığında da pek çok kullanıcı yükleyecek böylelikle daha iyi test edilecek.

        Stabil hale gelmesi biraz vakit alabilir. Her zaman en yeni en iyi demek değil. Windows 10 stabil hale geldi. Düzenli güncelleme alıyor.  Windows 11'in bu konuma gelmesi vakit alır.

        Bende bir kaç PC var mesela. İş için kullandığım programların yüklü olan  PC Windows 10 da kalacak ama diğer PC de Windows 11 var.

        hakan hakan (15424)