Windows 11 i begenmedim Windows 10 na geçiş süresi doldu nasıl Windows 10 na geri dönebilirim

bilgisayarım Dell vostro 3500 ubuntu işletim sistemi ile geldi bende direk windows 11 format attım windows 10 dan windows 11 e geçiş yapmadım youtubede bir video izleyerek windows 11 den windows 10 na geçişi yaptım bu youtube linkindeki videoyu izleyerek yaptım olmuşmudur

gorele28 gorele28 (387)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba,

    Araştırmalarım sonucu böyle bir çözüm buldum.

    1. Buradan Windows 10 Disk Görüntüsünü indirin.
    2. Windows 10 Disk Görüntüsünü açtıktan sonra karşınıza lisans sözleşmesi çıkmaktadır, kabul edip devam edin.
    3. Karşınıza çıkan ekranda “Bu bilgisayarı şimdi yükselt” seçeneğine tıklayın ve devam edin.
    4. Karşınıza gelen ekranda neleri saklamak istediğiniz sorulacaktır. Veri kaybı olmadan geçmek istiyorsanız "Dosyalarımı koru" seçeneğine tıklayın. [ Temiz bir kurulum içinse “Her Şeyi Kaldır” seçeneğine tıklayın.
    5. Sonraki ekranda kuruluma başlayın ve güncel Windows 10 kurulumu bitene kadar bekleyin.
    ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)