Windows 11 msteams.exe - Bozuk görüntü hatasının çözümü nedir?

Windows 11 yükledim ve yüklenir yüklenmez karşıma msteams.exe - bozuk görüntü hatası geldi.  msteams.exe hatasının tamamı şöyle:

C:\Program Files\WindowsApps\MicrosoftTeams_21253.510.996.1465_x64_8 wekyb3d8bbwe\WebView2Loader.d11 programı Windows üzerinde çalışmak üzere tasarlanmadı veya hata içeriyor. Programı özgün yükleme medyasını kullanarak yüklemeyi deneyin veya destek için sistem yöneticinize veya yazılım satıcısına başvurun. Hata durumu:
0xc0000020

Windows 11 msteams.exe hatasının çözümü nedir?

murat murat (12492)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sorun Microsoft Teams uygulamasının hatalı, eksik yüklenmesinden kaynaklanıyor.

    Hatadan hızlıca kurtulmak için Programlar ve Özellikler bölümünden Microsoft Teams uygulamasını kaldırabilirsiniz. Artık Windows 11 açılışında msteams.exe hatası gelmeyecektir.

    Fakat Sohbet bölümüne tıkladığınızda yeniden karşınıza msteams.exe hatası gelmeye devam edecektir. Tam çözüm için

    https://www.microsoft.com/tr-tr/microsoft-teams/download-app#desktopAppDownloadregion adresine gidin ve Microsoft Teams uygulamasını indirin ve yeniden yükleyin.

    Bu aşamadan sonra Windows 11 msteams.exe hatası çözüme kavuşacaktır.

    murat murat (12492)