Windows 11 nvidia gtx 1650 ekran kartını tanımıyor sorunu

nvidia gtx 1650 ekran kartı laptopumda var fakat hiç bir şekilde kullanamıyorum. driverlarını yüklüyorum. driver kurulum yaparken aldığım hata; bu nvidia grafik sürücüsü windowsun bu sürümüyle uyumlu değil ve bu grafik sürücüsü uyumlu grafik donanımı bulamadı hataları veriyor ve kurulum programı devam edemiyor. not: windows 11 22h2 sürümünü kullanıyorum

kullanici469850 kullanici469850 (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Nvidia gtx 1650 ekran kartı için sürücüyü Windows Update üzerinden yüklemeyi denedin mi?

    Burada videoda anlatılıyor: https://www.youtube.com/watch?v=Zrigw4xh0oU

    murat murat (12492)