Windows 11 saat yanlış gösteriyor

Windows 11 kullanıyorum ve saati yanlış gösteriyor. Mesela saat şuan 10:50 ama Windows 11 saati 07:30 olarak gösteriyor. Saat ayarlarına baktım Saati otomatik olarak ayarla seçili. Saat dilimi de UTC +03:00 İstanbul görünüyor. Düne kadar bir sorun yoktu. Bugün saat farklı görünüyor ve internete bağlıyım. Sorun ne olabilir?

Anonim Anonim (156)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Benzer bir durumla ben de karşılaşmıştım. Tüm ayalar doğru görünüyordu. Saati otomatik olarak ayarla  seçiliydi. Bu durumda el ile saat ayarlayamazsın.

    Saati otomatik olarak ayarla  işaretini kaldır. Sonra tekrardan Saati otomatik olarak ayarla  seçeğini seçili hale getir. Bu işlem sırasında internete bağlı olduğundan emin ol. Sorun muhtemelen düzelecektir.

    hakan hakan (15424)
    2 yıl önce cevaplandı

      Merhaba,

      Saat dilimi doğru ama saat yanlışsa o zaman saati kendiniz değiştirin.

      ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)