Windows 11 yükseltmesi yapacağım. Windows 10 lisansım silinir mi? Windows 11 lisansı nereden bulacağım?

Windows 10 bilgisayarım var. Windows 11 güncelleştirmesi geldi. Fakat bende Windows 10 ürün kodu yok.  Windows 11'e ücretsiz geçebileceğimi biliyorum ama Windows 11 lisans  ve etkinleştirmeyi nasıl yapacağım? Yüklemeden önce lisans anahtarını nasıl yedeklerim ya da görebilirim?

Anonim Anonim (156)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 10 işletim sisteminin ürün anahtarı anakarta gömülü şekildedir. Windows 11'e hiç bir ek işlem yapmadan yükseltme yapabilirsin.

    Windows 11, Windows 10 ürün anahtarını otomatik bulacaktır ve aktivasyon otomatik gerçekleşecektir.  Windows 10 ürün anahtarını yedeklemeye gerek yok. Doğrudan Windows 11 yükleyebilirsin. Her şey otomatik gerçekleşecek.

    alattin alattin (16984)