Windows 32 Bit İşletim Sistemini 64 Bit Olarak Nasıl Değiştirebilirim?

Şuanda bilgisayarım da Windows 7, 32 bit iştim sistemi kurulu bunu 64 bit olarak değiştirmek istiyorum ama elimde 32 bit format atabileceğim cd'im var bunu nasıl yapabilirim. Şöyle birşey olabilir mi acaba? İki defa 32 Bit format'ı üst üste atsam 64 bit olur mu?

nvidia nvidia (2)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Olmaz elbette öyle bir şey.  64 bitlik bir Windows kurulumu yapmalısın. 64 Bit Windows ISO veya DVD'si ile kurulum işlemini yapmalısın.

    alattin alattin (16999)