Windows 7 - 15'den Fazla Dosya Seçildiğinde Bağlam Menüsünde Aç ve Düzenle Seçeneklerinin Kaybolması

Windows 7 işletim sisteminde 15'den fazla öğe seçtiğimde bağlam menüsünde aç ve düzenle seçenekleri kayboluyor bu sorunu nasıl çözebilirim

Anonim Anonim (156)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    1. Windows + R tuşlarına basın çalıştır penceresi açılacaktır
    2. Çalıştır penceresine notepad yazın enter tuşuna basın
    3. Not defterine aşağıdaki kodları yazın:
      Windows Registry Editor Version 5.00

      [HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer]
      "MultipleInvokePromptMinimum"=dword:00002710

    4. Dosya menüsünden Farklı Kaydet seçeneğine tıklatın
    5. Kayıt türünü Tüm Dosyalar (*.*) olarak değiştirin
    6. Dosya adına J.reg yazın
    7. Kaydet'e tıklayın
    8. Dosyayı açın gereken onaylar verin
    Anonim Anonim (156)