Windows 7 32-bit ve 64-bit ISO dosyası nasıl indirilir?

Windows 7'nin hem 32-bit hem 64-bit ISO dosyasını nereden indirebilirim?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 7 32-bit ve 64-bit ISO dosyası nasıl indirilir?

    Eğer Windows 7 lisansınız varsa ISO dosyalarını Microsoft'un sitesinden de indirebilirsiniz. Ama burada resmi bir şekilde direkt olarak Windows 7 isolarını indirebileceğiniz farklı bir yöntem paylaşacağım.

    Windows 7'nin 32-bit ve 64-bit ISO dosyalarını indirmek için Windows ISO Downloader yazılımını kullanacağız.

    Windows 7 ISO direkt indirme:

    1. Adım: Öncelikle buradan HeiDoc Windows ISO Downloader yazılımını indirin: https://www.heidoc.net/php/Windows%20ISO%20Downloader.exe

    2. Adım: Windows ISO Downloader yazılımını çalıştırın ve sağ bölümden Windows 7'yi seçin.

    3. Adım: Sonra sürüm seçme bölümünden indirmek istediğiniz Windows 7 sürümünü seçin

    windows iso downloader

    4. Adım: Sürüm seçtikten sonra dil seçimini yapın.

    5. Adım: En sonda karşınıza Windows 7 32-bit ve 64-bit indirme butonları gelecek. Buradan indirmek istediğiniz sürüme tıkladığınızda Windows 7 iso dosyası inmeye başlayacaktır.

    windows iso downloader

    Bu yöntemle Windows 7 iso dosyalarını resmi olarak direkt Microsoft sunucularından indirmiş olursunuz.

    omercik omercik (9418)