Windows 7 64 bit format sonrası güncelleme sorunu

merhaba,

1 hafta önce pc ye win 7 x64 2016 ekim güncellemesi içeren flashla format attım.1 haftadır denemediğim hiçbirşey kalmamasına rağmen windows update güncelleme denetleniyor diyor başka birşey demiyor.bu forumda ve diğer forumlarda videolarda söylenen tüm işlemleri yapmış olmama rağmen düzelmedi yardımcı olabilirmisiniz teşekkürler.

tunatt tunatt (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    @murat arkadaşın paylaşısı işini görür sanırım deneyin konuya gidin

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

      tavsiyen için teşekkürler ama bunların hepsini yaptım işe yaramadı.

      tunatt tunatt (1)