windows 7-8-10 sistem geri yükleme başarıyla tamamlanamadı hatası nasıl düzeltilir çözümü nedir

candan candan (4301)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    windows 7-8-10 sistem geri yükleme başarıyla tamamlanamadı hatas çözümü

     başlat +çalıştır+ bu komutu yazın ( services.msc ) hizmetler açılır( birim gölge kopyası) sol bölümde bulunan sekmeye yeniden başlat tıklatın ve( birim gölge kopyası)  buna sağ tıklatın ve özellikler tıkatın burda başlangıç türünü otamatik yapın uygula ve tamam deyin ve pc yi yenşden başlatın

    candan candan (4301)