Windows 7 açılmıyor nasıl açabilirim ?

Windows 7 laptop kullanıyorum ama sabah açıkken pc dondu hiç bir şekilde dokunmadım 3 saat boyunca öyle kaldı bende laptopun fişini çektim ama ondan sonra açtığımda normal olarak açılırken ekran hızlı bir şekilde mavi renk oldu.ondan sonra siyah ekran oldu fotoğrafta gördüğünüz gibi yazılar çıktı.Ve hiç bir şekilde pcyi açamadım.Güvenli mod ve komut sistemi dahil açamadım.Lütfen yardım edin açamıyorum pcyi.

Samsung bilgisayarın markası  dizüstü bilgisayar

İşlemci i5  2.50 ghz

64 bit işletim türü

4 gb ram bulunmaktadır.

mehmet00 mehmet00 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Böyle bir ekran çıkıyor

    mehmet00 mehmet00 (1)
    6 yıl önce cevaplandı

      Windows yükleme  DVD'si (PC'de yüklü olanla aynı sürüm olmalı) ile PC'yi başlatarak ön yükleme sonrası "Onarım" imkanlarını deneyebilirsin.

      temmuz temmuz (12505)
      6 yıl önce cevaplandı

      • Windows yükleme cd ve dvdsi elimde malesef yok başka bir çözümü var mı ? mehmet00 6 yıl önce
      • https://www.microsoft.com/tr-tr/software-download/windows7 @mehmet00 temmuz 6 yıl önce