Windows 7 açmama sorunu

Arkadaşıma harddiskimi verip win 7 format attım 3 hdd verdim 3üde win 7 atildi fakat kendi pcme taktim acilmiyor windows baslatilamadi bunun nedeni yapilam bir aygit veya yazilim olabilir diyor win normal baslat veya onar var onarımlarin hiçbiri olmuyor win normal baslat diyince nokta kadar  win acilma ekrani oluyor ve yeniden baslatiyor çözümü nedir bende iso dosyaları vs yok nasil cözebilirim iyi formlar

emrearas emrearas (22)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bana sorarsan Windows 10'a yükselt bilgisayarını windows 7 de bu hatayı alırsan Windows 10 da almaya bilirsin çünkü Windows 10 güncel bir işletim sistemi olduğundan bu tip hatalar ile karşılaşman da az oluyor yine alırsın ihtimal veremem fakat yine de bi Windows 10'a yükseltmeyi dene

    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

      Neden 3 HDD verip üçüne Windows kurmak gibi bir işlem yapmış ? Windows 10 Geç demiyeceğim, sistemin yetmiyordur vs. Arkadaşına HDD'leri vermek yerine, bilgisayarı kendin götürüp Format atmıyorsun ? Onarımların hiç biri işe yaramıyorsa tekrar format atmaktan başka çözüm olduğunu sanmıyorum, 3 HDD'Ye windows kurmuşsun sırasıyla 3'ünü de denesene çalışıyor mu diye ? Ayrıca 3 HDD'ye Windows 7 kurmanın mantığını anlayamadım.

      Eğer dediğim de olmazsa Bir bilgisayarcıya götürüp adam akıllı format attır, 3 HDD'ye işletim sistemi kurma.

      hydra hydra (3800)