Windows 7 başlatılıyorda kalıyor

Merhaba;

Bilgisayarım win7 ultimate bu sorunu yaşamadan öncede bazen bilgisayar bir anda donuyor hdd lambası hiç yanmıyordu şuan ise bilgisayarı çalıştırıyorum windows başlatılıyor ekranında kalıyor hard diske baktım kabloları yerinde çalışiyor hardiski söküp oksitlenmiş mi diye bakacakrım fakat altıgen vidaları sökemedim.

Sorunum bu bilgisi olan paylaşsın lütfen.

mutecessis mutecessis (216)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    PC'yi format diski  (Windows 7 Ultimate yükleme DVD'si veya flash belleği/USB harici diski) ile başlatarak ön yükleme sonrası "Onarım" deneyebilirsin. Veya PC açılışında F8 tıktıklama ile  bilgisayar onarım seçimi yoluyla aynı yolu deneyebilirsin yada yine aynı yoldan (ve menüden) PC'yi Güvenli Mod'da başlatarak oradan problemleri düzeltme çözümleri deneyebilirsin. Bunlar

    vb çözüm denemeleri olabilir.

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

      Format diskini taktığımda hard disk görününüyor

      ayrıca windows orjinal lisanslı değil intarnetten indirme

      mutecessis mutecessis (216)
      7 yıl önce cevaplandı

      • Windowsun orjinal olup olmaması çözüm arayışlarında hiç farketmez. Eğer legal yoldan Microsoft Destek yolu ile çözüm aranmayacacaksa elbettte.. temmuz 7 yıl önce