Windows 7 bigisayarıma Windows 10 yükleme bildirimi gelmedi?

Arkadaşlar Benim Bilgisayar windows 7 home basic ben bunu bir ara windows 10 yaptım sonra programları açmıyor diye geri windows 7 ye döndüm sonra bilgisayara format attım sonra bilgisayarı açtım windows 10 yapmak istiyorum ama bildirim yok yani önceden vardı ama format attıktan sonra yok bir yardım edin lütfen :(

sanane0 sanane0 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Windows 10 bildirimini Windows 7 yüklü bilgisayarınızda alabilmek için KB3035583 isimli güncelleme numarasını yüklemiş olmanız gerekmektedir.

    Windows 7 bilgisayarınızdaki tüm güncellemeleri eksiksiz yükleyin.Güncelleme ardından Windows 10 bildirimini hâlâ alamadıysanız el ile Windows 10 kurabilirsiniz.MediaCreation Tool isimli Microsoft program ile de Windows 10 yükleyebilirsiniz.

    1. MediaCreation Tool Programını indiriniz.

    32 Bit MediaCreation Tool İndirmek için tıklayın.

    64 Bit MediaCreation Tool İndirmek için tıklayın

    2. Aracı çalıştırarak "Bu bilgisayarı şimdi yükselt" seçeneği ile yüklemeyi başlatın.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    8 yıl önce cevaplandı

      Paşa, formatı atarken sistem geri yükleden değilde korsan cd den yüklemiş olabilir misin? Aksi halde direk microsofttan indirebilirsin hiç bekleme ama  bilgisayarın güçlü değilse tavsiye etmem.

      kullanici801569 kullanici801569 (1)