Windows 7 Bilgisayarı Kapat, Yeniden Başlat Komutlarını Başlat Menüsünden Kaldırmak

Windows 7 işletim sisteminde bilgisayarı kapat ve yeniden başlat komutlarını başlat menüsünden kaldırmak için ne yapmam gerekir

Anonim Anonim (156)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    1. Windows + R tuşlarına basın
    2. gpedit.msc yazın Tamam butonuna basın
    3. Kullanıcı Yapılandırması nın yanındaki beyaz ok işaretine basın
    4. Yönetici Şablonlarının yanındaki beyaz ok işaretine basın
    5. Başlat menüsü ve görev çubuğuna tıklayın
    6. Sağ tarafındaki listede Bilgisayarı Kapat, Yeniden Başlat, Uyku ve Hazırda Beklet komutlarını kaldır ve erişimi engelle seçeneğine çift tıklayın
    7. Gelen pencerede etkin olarak işaretleyin
    8. Tamam butonuna basın
    9. Bilgisayarı yeniden başlatın
    Anonim Anonim (156)