Windows 7 bilgisayarı Windows 10 kurmak isterken "Bir Sorun Oluştu" hatası

Arkadaşlar uzun süredir windows 7 kullanıyorum bugün windows 10 kurmak istedim fakat şu fotoğraftaki hata ile karşılaştım. Virüs koruma programım yok bu arada.

lewismickey lewismickey (3)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows Defender'i devre dışı bırakmayı deneyin birde, bunun için

    - Windows Defender'i açın

    - Araçlar sekmesindeki "Bilgisayarımı otomatik olarak tara" ve "Gerçek zamanlı koruma" seçeneğinin yanındaki tiki kaldırın

    Bu arada siz Windows 10 Yükseltme Yardımcısını kullanıyorsunuz. Bu araç Windows 10 kullanıp bilgisayarını güncellemek isteyenler içindir. Windows 7'den 10'a geçerken MediaCreationTool aracını kullanmalısınız. İndirirken "bu bilgisayarı yükselt" seçeneğiyle devam edin...

    omercik omercik (9418)