Windows 7 CameraBuilder.dll ve vyhlh.dll başlatmada sorun. Belirtilen modül bulunamadı hatası

win7 acıldıktan sonra asagıdakı uyarıları alıyorum.

C:\Users\Asus\AppData\Local\CameraBuilder\{90B61EAC-A027-EE7A-8065-318370CFDB57}\CameraBuilder.dll başlatmada sorun. Belirtilen modül bulunamadı.

C:\Users\Asus\AppData\Local\CameraBuilder\{90B61EAC-A027-EE7A-8065-318370CFDB57}\vyhlh.dll başlatmada sorun. Belirtilen modül bulunamadı.

canakhan canakhan (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    CameraBuilder dosyasını sil.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

      Programı kaldır ve tekrardan kur fakat kaldırdıktan sonra dosya kalıntılarınıda kaldır ve tekrardan kur o uygulamayı.

      Eğer uygulama korsan ise uygulamanın crack ını düzgün yap

      darkcrak darkcrak (5168)
      3 yıl önce cevaplandı

        Bu hatayı ne yaptıktan sonra almaya başladın? Hataya neyin sebep olduğunu bulabilirsek iyi olur.

        omercik omercik (9418)