windows 7 cd si oluşturma

windows 7 cd si oluşturmak için sizin sitenizdeki yönlendirmeler ile https://www.microsoft.com/tr-tr/software-download/windows7 bölümüne girdim ve orjinal ürün anahtarımı girdiğimde

Hata

Girdiğiniz ürün anahtarı, cihaz üreticisi tarafından önceden yüklenmiş bir yazılım için gibi görünüyor. Lütfen yazılım kurtarma seçenekleri için cihaz üreticisine başvurun

şeklinde uyarı aldım. ne yapmalıyım.Tşk..

ergunarslan ergunarslan (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    microsoft orjinal sitesinden indirebilirsin iso dosyasını indirirken ürün anahtarı istemiyor elinizdeki anahtarrı format aşamasında girersiniz

    Windows® 7 için:iso dosyası  burdan indirin

    _____________________________________________________________________________________________________________
    DVD ye yazdırmak için iso programı :burdan indrin

    USB flash bellek yazdırmakiçin rufus programı burdan indirin

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

    • @candan Candan arkadaş merhaba...Benim yeğenimin masaüstü pc var ve artık ağırlıktan bitik durumda..Ona format atmam gerekiyor..Dışarıda attırırım ama,ben atmak ve onada öğretmek istiyorum...Ama bir sorun var..Format cd sini kaybetmiş..Bilgisayarının özelliklerine baktığımda (Windows 7 home premium) yazıyor...Bu senin sunduğun yukarıda'ki linkten format cd si oluşturabilirmiyim..Birde,ürün anahtarı felan deniyor o anahtarı nerden bulacağız, bulabilirmiyiz ? sleepstalker 7 yıl önce
    • yukardaki linkten format dvd oluşturabilirsiniz lisansn anahtarı internetten bulabilirsiniz uzmanımnet prensip olarak burda illegal yasa dışı uygulamaları paylaşmıyoruz vede desteklemiyoruz candan 7 yıl önce
    • cevapta bulabilirsiniz diye yazdım evet candan 7 yıl önce
    • @candan Tamam..Ben sadece, bulabilirmiyiz, yani bulursak yukaridaki linkteki dosyaya uyarmı vs eğer satın almamız gerekiyorsa boşuna indirmeyelim anlamında sormak istemiştim..Cevap ve bilgilendirme için teşekkür ederim. sleepstalker 7 yıl önce