Wİndows 7, Combofix is not meant to run in compatibility mode hatası

işletim sistemim windows 7 ultimate, buna rağmen ''Combofix is not meant to run in compatibility mode hatası alıyorum, normal modda kullandığımda,,stage 3 te takuılıp kalıyor,,sistem geri yükleme sonrası,sonuç aynı,,imaj yükleme sonrası yine sonuç aynı,,Ableton Live 9 Suite,,krumuş olmam dan şüpheleniyorum,verebileceğim bilgiler bunlar

shai shai (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Combofix hiç çalıştımanızı tavsiye etmem windows işletim sistemi için önermem sistem dosyalarına zarar verebiliyor

    Malwarebytes Anti-Malware yeni sürümü önerrim

    candan candan (4301)
    6 yıl önce cevaplandı

      Başka bir Combofix dosyası ile dene ve yönetici olarak çalıştır.

      temmuz temmuz (12505)