Windows 7'de AppData klasörünü bulamıyorum

Merhabalar,

Skype silinen konuşmaları geri almak istiyorum. Bilgisayarımda window 7 işletim. Daha önceki bilgilerinize baktım...C:\Users\<windows kullanıcı adınız>\AppData\Roaming\Skype\<skype adınız>\chatsync\ yolunu takip edilmesini söylemişsiniz...Fakat Windows 7 de AppData\Roaming yok, bulamıyorum.

kasim kasim (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    AppData klasörü gizlidir.

    AppData klasörüne ulaşmak için;

    • Windows (üzerinde Windows simgesi olan tuş) ve R tuşlarına birlikte basın.
    • Çalıştır penceresindeki Aç yazan yere %AppData% yazın ve enter tuşuna basın.
    • AppData klasörü karşınıza gelecektir.

    alattin alattin (16999)