Windows 7'de Notepad.exe Sorunu

Windows 7'de ne zaman Notepad acmaya çalışsam bilgisayar donuyor ve belge açılmıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

lion lion (595)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 7'de Notepad.exe Sorunu

    ˙·٠٠•●Çözüm Önerim ●•٠٠·˙

    1) Baslat>Denetim Masasi> Klasor Seceneklerini açın

    2) Açılan pencerede Genel – Görünüm - Ara diye 3 ayrı sekme var. Bu üç ayrı sekmede de Varsayılanı geri yükle seçeneğine tıklıyoruz sonra Uygula ve Tamam’a basıp Kapatıyoruz.

    3) Daha sonra herhangi bir Notepad (.txt) dosyasına Sağ tıklayıp birlikte aç diyoruz ve Notepad’i seçip Tamam’a basıyoruz.

    lion lion (595)