Windows 7'de Sistem Sıfırlama Var mı?

Tıpkı Windows 8.1'de olduğu gibi Windows 7'de de bu seçenek var mı?

akif52 akif52 (34)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    pc  recovery duruyorsa tabiyki sıfırlaya bilirsiniz cd veya usb ile format atıldıysa büyük ihtimalle silinmiştir

    kurtarma medyası ile de sıfırlaya bilirsiniz sisteminizi

    candan candan (4301)
    8 yıl önce cevaplandı

      Windows 7 de Windows 8/8.1Windows 10'da olan sıfırlama seçeneği yoktur.Windows 7 de yapabileceğiniz şey sistem görüntüsü alıp, sisteminizin de sorun oluştuğunda tekrar geri yüklemek olacaktır.

      ismailsarp ismailsarp (6010)
      8 yıl önce cevaplandı

      • ismail bey bende windows 7 işletim sistemim ve recovery fabrika ayarlarına dönebiliyorum lenovo sıfırlama habgi anlamda olmaz onu anlamadım candan 8 yıl önce
      • Recoverynin de yaptığı işlem sistem görüntüsünü geri yüklemektir.Windows 10 siz sistem görüntüsü almasanız dahi kendisini sıfırlama özelliği vardır.Bu yüzden Windows 7 de sıfırlama yoktur diye belirttim. ismailsarp 8 yıl önce