Windows 7 den 10 geçiş

Merhabalar Windows 10dan 7 e geçiş yaptım başlatma sorunuyla karşılaştım en so windows bu bilgisayarı onaramıyor diye bir yazı çıkıyor ne yaptıysam olmadı bi çözümü varmı acaba teşekkürler

slayte slayte (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Windows 10 daha stabil ve daha güncel bir sürüm. Windows 7'den microsoft desteği kesti ve bir çok uygulama da bununla beraber desteği kesti bu yüzden doğru bir seçim yaptım Windows 10'a geçmekle fakat bir hata almışsın bunun çözümüde var fakat fakat işe yarar mı bilmiyorum.

    Bu web sitesinden windows 10'u indir ve kur.

    https://www.microsoft.com/tr-tr/software-download/windows10

    Bu işlem işe yaramaz ise bir usb belleğe windows 10'u kur ve bıosdan ayarlayarak bilgisayarına windows 10 yükle fakat bilgisayarına bu yöntem format atabilir ama en iyiside bu değil mi eğer windows 10'u daha stabil kullanmak istiyorsan format atmanda fayda var

    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

      Başlık  Windows 7'den 10'a geçiş, açıklama W10'dan W7'ye geçiş. İşletim sistemi değiştirilicekse Format ile geçilmeli. Sistem özelliklerin nedir ?

      Windows 10 Geçilecekse Kolay bir şekilde Media Creation Tool ile geçebilirsin

      Windows 10 Format atmak için USB'nin  8 GB olması, W7 için USB'nin 4 GB boş yer olması gereklidir.

      hydra hydra (3800)