Windows 7'den Windows 10'a geçerken uyumsuz office starter 2010 uygulamasının silinmesi

Arkadaşlar ben daha önceden office 2013 kurmak için bi yandan office starter 2010 u silmiştim ve şu anda windows 10 güncellemesini bilgisayarıma kurmak istiyorum ancak uyumsuz program olarak microsoft office starter 2010'u gösterior ve kaldırmamı söylüyor ancak program ekle kaldırda şu an böyle bir program yok ve bende c sürücüsünde bulunan microsoft office 2010 ile ilgili herşeyi sildim ancak hala bu programın kaldırılmasını istiyor ne yapmalıyım acaba ?

tarrarikon tarrarikon (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    microsoft 2010 ofice programı kalıntıları varsa temizlemek için  burdan windows 7 fix it indirin link verdim

    https://support.office.com/en-us/article/Uninstall-or-remove-Office-2010-90635a1d-aec8-4653-b358-67e1b766fc4d?ui=en-US&rs=en-US&ad=US

    candan candan (4301)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Bunu kullanmayı denemiştim ancak 'bu microsoft fixit işlenmedi' diye bir hata alıorum tarrarikon 8 yıl önce
    • kayıt defterinden temizlemeyide deneye bilirsiniz candan 8 yıl önce
    • https://www.facebook.com/canan.kolucolak yapamaz iseniz ekleyin burdan yardımcı olurum candan 8 yıl önce
    • windows 10 kurmayı düşünüyorsanız sıfırdan kurmanızı tavsiye edrim candan 8 yıl önce
    • ben birazdaha araştırayım o zaman yardımınız için teşekkürler olmadı sıfırdan kurarım tarrarikon 8 yıl önce