windows 7 diskimi kaybettim

-1

Windows 7 diskimi kaybettim internetden indire bilirmiyim

muhammad muhammad (-1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    İnternetten indirirsen Crackli/Korsan olur ama senin için sıkıntı çıkarmazsa indirebilirsin. Daemon Tools ile boş bir DVD ye yazdırabilirsin.

    nvidiagtx nvidiagtx (690)
    6 yıl önce cevaplandı

      "Windows 7 diski" dediğin şey nedir tam olarak? Eğer içinde Windows 7 işletim sistemi iso dosyası olan CD/DVD'yi kastediyorsan, evet internetten indirebilirsin. Yalnız yasal olarak indirebilmek için orijinal Windows 7 lisansın olmalıdır. Eğer orijinal lisansın varsa Microsoft'un sayfasından indirebilirsin.

      Windows 7 ISO dosyası indir - Microsoft

      ISO dosyasını indirdikten sonra boş bir USB/CD/DVD'ye yazdırman gerekecek. Nasıl yazdıracağın hakkında ISO dosyası USB belleğe nasıl yazdırılır? konusunda detaylı bilgi edinebilirsin.

      omercik omercik (9418)