windows 7 dosya.exe (doc vs.) virüs bulundu ve silindi uyarısı

Dosya indirirken tamamlanmaya yakın dosya.exe (doc vs.) virüs bulundu ve silindi uyarısı alıyorum ve dosyayı indiremiyorum

Bu konuda sizin uzmanlardan ceyda hn bir çözüm sunmuş ancak rmzeroaccess.exe diye bir dosya indirmem gerektiği yaziyor.

Ancak bu dosyayı indirirkende aynı hatayı veriyor ne yapabilirim

timur07 timur07 (1)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba,

    http://uzmanim.net/soru/bir-virus-iceriyordu-ve-silindi/868 linkinde bahsedilen sorun ile ilgili dosyaları başka bir bilgisayarda USB belleğe indirebilirsiniz.

    Muhtemelen bilgisayarınızda virüs var.  En sağlıklı yöntem virüs bulaşmamış bir bilgisayarda USB bir belleğe yazıda anlatılan dosyaları indirmek ve daha sonra virüs bulaşmış bilgisayara takarak virüs taraması işlemi gerçekleştirmek.

    hakan hakan (15394)