Windows 7 Driver Yükleme Programı

Bir bilgisayarı formatlayacam fakat driverları elimde yok driverları yükleyebileceğim bir program var mı?

abdulbaki abdulbaki (75)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Merhaba

    Driver Booster programını linkten inidirip kullanabilirsin.

    Link : Tıkla

    Ek olarak bir program daha söyleyeyim.

    SlimDrivers

    Link : Tıkla

    Umarım faydalı olmuştur...

    tahatugyan tahatugyan (1206)
    7 yıl önce cevaplandı

      Driver pack solution programını kesinlikle öneririm.Program 15 gb falan ama format atar iken çok işe yarıyor tüm driverlarını kuruyor internet bağlantısı gerektirmediği için çok işine yarıyacağından eminim.

      umuttt umuttt (207)