Windows 7 E yapısına Tarayıcı Kurmak

Windows 7'nin E yapılarında internet explorer yok nasıl tarayıcı kurabilirim

kaydolum kaydolum (97)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Windows tuşu basılıyken Rtuşuna bas çalıştır penceresi gelecektir mshta.exe https://support.microsoft.com/tr-tr/help/18520/download-internet-explorer-11-offline-installer yazıp onaylayın sistemine uygun internet explorer bitini indir.

    kaydolum kaydolum (97)
    5 yıl önce cevaplandı

      Paylaştığın çözümler için teşekkür ederim :)

      omercik omercik (9418)