Windows 7 ekranını siyah-beyaz yapmak

Windows10'da colorblind moduyla gri tonlama yapılabiliyormuş. Windows7de nasıl yapılır?

misty misty (556)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ekran kartının denetim panelini Catalyst Control Center > Masaüstü ve Ekranlar > Dahili Ekranlarım > Ekran Rengi > Doygunluk (AMD VISION Engine Control Center, NVIDIA Control Panel ve Intel Graphics and Media Control Center) kullanarak Doygunluk'u Sıfır'a getirmen yeterli.

    ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Ben doygunluğun nerede olduğunu buldum ama başka okuyanlar bulamayabilir o yüzden daha detaylı yazmalısınız. örn: Catalyst Control Center>Masaüstü ve Ekranlar>Dahili Ekranlarım>Ekran Rengi>Doygunluk misty 3 yıl önce