Windows 7 format atamiyorum

Harddisk seçiminden sonraki sayfada ilkini geçiyor ikincide yani genişletme kısmında kalıyor yükleme yapılamıyor gerekenlerin kullanılabilir olduğundan emin ol diyor.

kullanici405397 kullanici405397 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Harddiskinizde fiziksel bir problem olabilir.Daha önce bu aşamada hata veren bir sorun duymamıştım açıkçası.Anladığım kadarıyla kurulum aşamalarını geçiyorsunuz, kurulacak yeri seçiyorsunuz ama Windows dosyaları genişletiliyor yerinde takılı kalıyorsunuz.

    Windows 7 format atmadan önce harddiskinizini bölümlendirme yerinden tamamen silerek ve bölümleri tekrar oluşturarak kurmayı deneyiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)