Windows 7 Format nasıl atılır ?

daha öncede sormuştum size elimde format cd si yok nasıl format atıcam

sanırım internetten win7 indirip dvd ye aktarıcaz gibi bir cevağ yazmıştınız .

detaylı olarak anlatırmısınız

efeoztas06 efeoztas06 (6)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bilgisayara format atma detaylı (tıkla)

    Site içi arama motoruna yazarak aratsaydın üstteki linki ve daha bir çoğunu bulabilirdin.

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

      Windows 7 Format nasıl atılır daha önce detaylı cevap yazmıştım konuya gidin

      candan candan (4301)
      7 yıl önce cevaplandı

      • teşekkürler gördüm ürün anahtarını istediğinde şuanki ürün anahtarımızı giricez demi efeoztas06 7 yıl önce