Windows 7 format yükleme tamamlanıyor sonrası mavi ekran hatası

format atarken herşey sorunsuz ilerlerken yeniden baslattıktan sonra yükleme tamamlanıyor kısmında mavi ekran hatası geliyor ve kurulum tamamlanmıyor. lütfen yardım edin.
bilgisayarım
HP Pavilion g6-1212
Donanım

Ürün Adıg6-1212et

Ürün NumarasıA9H78EA

Mikroişlemci2.1 GHz Intel Pentium B950

Mikroişlemci Önbelleği2 MB L3 önbellek

Bellek4 GB DDR3

Bellek Maks.6 GB DDR3'e kadar yükseltilebilir

Video Grafik KartıAMD Radeon HD 6470M (1 GB DDR3 ayrı, toplam 3,65 GB'a kadar)

Ekran39,6 cm (15,6 inç) Yüksek Çözünürlüklü LED BrightView Ekran (1366 x 768)

Sabit Sürücü500 GB SATA (5400 rpm)

Multimedya SürücüsüÇift Katman Destekli SuperMulti DVD±R/RW

Ağ KartıTümleşik 10/100 BASE-T Ethernet LAN

Kablosuz BağlantıBluetooth

802.11 b/g/n

SesAltec Lansing hoparlörler

KlavyeYerleşik kaydırma tuşlu tam boy ada tarzı klavye

İşaretçiAçma/Kapatma düğmesiyle Çoklu Dokunma hareketlerini destekleyen TouchPad

PC Kartı YuvalarıSecure Digital kartlar, Multimedia kartları için Multi-Format Digital Media Kart Okuyucu

Harici Bağlantı Noktaları

  • 1 VGA
  • 1 kulaklık çıkışı
  • 1 mikrofon girişi
  • 3 USB 2.0
  • 1 RJ45

Boyutlar37,4 x 24,5 x 3,63 cm

Ağırlık2,55 kg'den başlayan ağırlık seçenekleri

Güç90W AC Güç Adaptörü

6 hücreli Lityum-İyon (Li-Ion)

Kutunun İçindekilerTümleşik Dijital Mikrofonlu Web Kamerası (VGA)

HP Pavilion g6-1212et Dizüstü Bilgisayar Ürün Özellikleri | HP® Destek

ingrossotr ingrossotr (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Başka cd  ile tekrar format at

    recepguvenc recepguvenc (26)
    9 yıl önce cevaplandı

      ultimate ve home basic ile denedik yine aynı hata

      ingrossotr ingrossotr (1)
      9 yıl önce cevaplandı

        Kuruluma başlamadan önce bilgisayarın BIOS bölümünden  IDE compatible mode ayarını AHCI değil IDE 'ye çevirin ve kurulumu bu şekilde deneyin.

        Ayrıca Windows 7 yüklemesi yaptığınız yükleme medyasına SP1 entegre edilmiş olursa sorun ortadan kalkabilir.

        hakan hakan (15424)