Windows 7 formatlamada donma

Bilgisayarımı windows 7 formatlamak istiyorum fakat windows is loading files ekranında donup kalıyor 24 satten fazla o sekilde beklettik bir ilerleme olmadi iso dosyalarini farklı kaynaklardan denedim yine aynı sorun araştırdım ramler arzali olabilir dediler yine denedim sonuç aynı çözümü veya sebebi nedir

emrearas emrearas (22)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    RAM'ler arızalıysa soket değiştirmen fayda sağlamaz. HD Tune ile Bad Sector ve health testi yap.

    Bellekleri Memtest86 ile Test et.

    CMD'yi yönetici olarak açıp sfc/scannow yazıp enterla.

    CMD'yi yönetici olarak açıp chkdsk yap.

    hydra hydra (3800)