Windows 7 Formattan Sonra Parlaklık Ayarı Yok ?

Driver pack çalışmıyor.Hata veriyor.Driver reviever kurdum ordan tüm sürücüleri kurdum gene olmadı.Driver booster da olmadı.Parlaklık yeri yok ve bilgisayara sağ tıklayıp yönet kısmından aygıtlardan mönitorü kaldırdım sonra donanım değişikliklerini tara dedim gene olmadı.

Yardımcı olabilecek biri var mı ?(Çok gözümü ağrıtıyor bu parlaklık)

Edit:Burda ünlem işareti var https://i.hizliresim.com/Qpkg23.jpg

androidhacker androidhacker (28)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Sen sürücü yüklemelerinde normal yolu değil, istisnai yolları uygulamışsın. Donanım sürücülerinin yüklenmesinde esas olan bunun sürücülerin donanım yada PC üreticisinin/satıcısının resmi destek sayfalarından temin ederek yapılmasıdır. Driver update programlarına ise belki oldukça eski ve güncel sürücüleri olmayan bazı donanımlar için başvurabilir. Aksi halde bu bahsettiğin türden uyumsuzluklar ve problemler ortaya çıkabilir. Ve hatta bazı hallerde bu yoldan donanım sürücüsü yüklemeleri sistem çökmelerine dahi yol açabilmektedir.

    Başta ekran kartı olmak üzere sistemin için gerekli tüm donanım sürücülerini üstte belirttiğim şekilde temin ederek sistemine yüklemelisin. Eğer bunu yapmakta zorlanırsan donanım marka modellerini ve işletim sistemini buraya yaz, biz buradan sana yardımcı olalım (Eğer markalı bir PC ise bu marka ile modelinini belirtirsende yeterli olur. Elbette işletim sisteminide..).

    Edit:

    Donanım sürücülerini alttaki linkten yüklersin, problemlerin düzelir. Kolay gelsin:

    https://support.hp.com/tr-tr/drivers/selfservice/hp-pavilion-g6-1000-notebook-pc-series/5046257/model/5060004 (tıkla)

    Ekran kartı sürücüleri:

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    • https://i.hizliresim.com/o6Lz87.jpg androidhacker 6 yıl önce
    • hp kullanıyorum androidhacker 6 yıl önce
    • İşletim sisteminin Windows 7 x64 olduğu anlaşılıyor. Ama "HP" marka bilgisi yeterli değil. Ya modeli?.. temmuz 6 yıl önce
    • Diğer mesajda @nvidiagtx tavsiyesini yapmış, "sürücüye geri dön" çözümü işe yarayabilir. Aygıt yöneticisinde düzgün çalışmayan sürücülerin özellikler penceresinden yapılırlar. Eğer sonradan yanlış ve hatalı güncellemeler yapıldıysa bu yoldan onlar iptal edilmiş olur @androidhacker temmuz 6 yıl önce
    • Sürücüye geri dön nasıl oluyor? Ve ünlem işareti de var görüntü bagdastiricisindan androidhacker 6 yıl önce
    • Model Hp Pavilion g6 Notebook PC androidhacker 6 yıl önce
    • Mesajımın altına link ilave ettim. Sürücüleri oradan yüklersin @androidexpert temmuz 6 yıl önce
    • abi peki parlaklık için hangisini yükliyeceğim ? androidhacker 6 yıl önce
    • Mesajımın altına yeniden bak @androidhacker temmuz 6 yıl önce
    • çok saol abi :) indiriyorum inşallah olur androidhacker 6 yıl önce
    • Olur merak etme. Kolay gelsin @androidhacker temmuz 6 yıl önce

    1. Tüm driverlrinizi güncel tutun.
    2. Yeniden başlatmayı deneyın
    3. Guvenlı modda deneyın olmaz ise
    4. Cmd açılır sfc/scannow denır ve bu işlem beklenır ortalama 1-2 saatınızı alir.
    5. Eğer yine olmadıysa programlar arayıcıyla yapın.
    6. Sürümünüzü güncel tutun!
    7. Eğrr sistem özelliklerini z düşülse windows 10dan düşük bir sisteme geçin.
    8. Eğer 4gb veya üstünde ise Windows 10 yapın...

    Dediğim gibi driverlrinizi güncel tutun

    temmuz2004 temmuz2004 (47)
    6 yıl önce cevaplandı

    • güvenli modda başlatsam ne fayda edicek ki sürücülerimin güncel olduğunu düşünüyorum ve win 7 kullanıyorum androidhacker 6 yıl önce
    • https://i.hizliresim.com/o6Lz87.jpg sistemin bu androidhacker 6 yıl önce

    Merhabalar,

    Sürücüye Geri dön dedinmi ?

    Denetim masası > Aygıt Yöneticisi > Görüntü Bağdaştırıcıları > Ekran kartına sağ tık > Özellikler > Sürücü > Sürücüye geri dön

    nvidiagtx nvidiagtx (690)