windows 7 ftp server kurulumu ve dowloand hız ayarı nasıl yapılır

benim toplamda 12tb harddisklerim var ve bunları ftp ile paylaşmak istedim ama ftp ile bir bölüm yada klasör paylaşabildim ve dowloand hızını ayarlayamadım.. tüm bölümlerimi yani D,E,F,G,H,L aynı anda ftp ile paylaşmak ve kulanıcının dowloand hızını ayarlamak istiyorum.. bunu yapabileceğim bir program yada ayar gibi bir şey var mı ? şimdiden teşekkürler

berdan95 berdan95 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    malesef öyle bir program var ama internette bulamazsın sadece bilgisayar teknisyenlerinde veya bilgisayarların yapıldığı yerlerde bulunur

    omer12 omer12 (1)