Windows 7 geçmişi geri yükleme

    Toplam 4 Cevap

    Merhaba, geçmişten kastınız bilgisyarınızın geçmişi mi yoksa internet tarayıcınızın geçmişi mi?

    Bilgisayarınızın ise aşağıdaki adımları uygulayınız. İnternetinizin ise en alttaki çözümü uygulayınız.

    Recuva ücretsiz ve son derece kullanışlıdır.

    Veri kurtarma yaparken dikkat etmeniz gereken, kurtarmayı aynı diskin üzerine yapmamaktır.

    Mümkünse veri kurtarma işlemini harici bir sürücüye yapın.

    Aynı zamanda mümkünse hiçbir yükleme yapmayın.

    Recuvanın taşınabilir, kurulum gerektirmez sürümünü kullanın.

    Detaylı bilgi ve "recuva nasıl kullanılır?" sorusu daha önce uzmanim.net'te cevaplanmıştı.

    Silinen dosyaları geri getirme

    alıntıdır

    merhaba öncelikle ulaşacağımız dizin gizli konumdadır oyüzden gizli dosyaları  göstermek için

    1.bilgisayarımı aç / f10 a bas ve üsteki menüdendosya seçeneklerini görüntüleye seç / görünüm sekmesinden / gizli dosyaları göster butonunu seç ve kaydet

    şimdi geri getirelim geçmişnii .

    Bilgisayarım/C:/kullanıcılar/(kullanıcı adı)/appdata/local/google/chrome/user data/default Sekmesine Giriyoruz.

    Buradan History Dosyasına Sağ Tıklayıp Özellikler Kısmından Önceki Sürümler Sekmesine Gidiyoruz.

    Buradan Geri Getirmek İstediğimiz Tarihi Seçip Geri Yükle Diyoruz.

    Chorme Kapatıp Yeniden Açıyoruz.İşlem Tamamdır

    kolay gelsin saygılarımla.

    laboustasarim laboustasarim (693)
    10 yıl önce cevaplandı

      Merhabalar

      Win 8 bilgisayarımda silinen Chrome geçmişini geri getirmek istiyorum. Yazdığınız adımları uyguladım History dosyasına sağ tıkladığımda Önceki Sürümler sekmesi çıkmıyor. Bu noktada ne yapabilirim ?

      huryilmaz huryilmaz (1)
      9 yıl önce cevaplandı

      • O geçmişin tarihini yaklaşık olarak biliyorsan ve PC'de sistem geri yükleme açık ise sistem geri yükleme ile bunu kolaylıkla yapabilirsin. temmuz 9 yıl önce

      Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

      Bazen, bir program veya sürücü yüklemesi bilgisayarınızda beklenmeyen bir değişikliğe veya Windows uygulamasının kararsız davranmasına neden olabilir. Genellikle, programı veya sürücüyü kaldırmak sorunu giderir. Kaldırma işlemi sorunu gidermezse, bilgisayarınızın sistemini her şeyin düzgün çalıştığı önceki bir tarihe geri yüklemeyi deneyebilirsiniz.

      temmuz temmuz (12505)
      9 yıl önce cevaplandı

        şimdi geri getirelim geçmişnii .

        Bilgisayarım/C:/kullanıcılar/(kullanıcı adı)/appdata/local/google/chrome/user data/default Sekmesine Giriyoruz.

        Buradan History Dosyasına Sağ Tıklayıp Özellikler Kısmından Önceki Sürümler Sekmesine Gidiyoruz.

        Buradan Geri Getirmek İstediğimiz Tarihi Seçip Geri Yükle Diyoruz.

        xp'de nasıl yapıyoruz

        aliiiii aliiiii (1)