Windows 7 güncel Türkiye saati ve tarihi ayarı

Windows 7 kullanıyorum güncel tarih ve zaman ayarını nasıl yapabilirim ?

-Teşekkür Ederim

lucas77 lucas77 (199)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    görev çubuğundaki saat ve tarih çift tıkla ardından internet saati bölümünden eşiteleyerek güncel hâle getirebilirsin.

    ybaskin34 ybaskin34 (1440)
    4 yıl önce cevaplandı

    • windows ile eşitledim yalnız hala saat yanlış 1 saat geri lucas77 4 yıl önce
    • saat dilimini utc+3 yaparak dene. eğer saat dilimini eşitleme varsa onuda ayarlayarak kontrol et. ybaskin34 4 yıl önce

    Windows 7 sürümün güncel mi? Eğer güncel değil ise güncellemeyi dene çünkü Türkiye saati artık eskisi gibi kışın farklı yazın farklı değil artık ileri geri almaya gerek kalmadı.

    darkcrak darkcrak (5168)