Windows 7 güncelleme denetleme sorunu

Bilgisayarımı yeni formatladım, güncellemelerin belli bir kısmı yüklendikten sonra güncellemeleri denetlediğimde denetleniyor yazıyor fakat saatler geçmesine rağmen hala denetliyor ve bulamıyor. Microsoft fixit programını da denedim fakat işe yaramadı.

abdulbaki abdulbaki (75)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 7 güncelleştirmeler denetleniyor'da kalıyor linkindeki çözüm olarak kabul edilen cevabı inceler ve denersen sorunun yüksek ihtimalle çözülecektir.

    damlakoc damlakoc (1391)