Windows 7 güncellemelerini yüklemeli miyim?

Ekran kartımda sorun var güncelleyince çöküyor. Windows güncelleştirmelerini yüklemeli miyim? Bir sorun olur mu? Yoksa gereksiz mi?

treajen treajen (43)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Windows güncellemeleri bilgisayarın saha sorunsuz ve güvenli hale gelmesini sağlar. Bu sebepten Windows güncellemelerini yüklemelisin.

    Eğer Windows güncellemelerini yükledikten sonra ekran kartın çöküyorsa, ekran kartı sürücün eski olabilir. Önce ekran kartı sürücünü güncelleyip sonra Windows güncellemesi yapabilirsin.

    murat murat (12492)
    6 yıl önce cevaplandı

    • DDU dahil olmak üzere her şeyi denedim ama olmuyor her türlü mavi ekran veriyor 'atikmpag.sys' treajen 6 yıl önce

    Windows güncellemelerinin yapılmasını hep tavsiye ederim. Eğer gelmişse mutlaka yapılmalıdır. Ekran kartı sürücünüz Windows güncellemelerine rağmen çökmeye devam ediyorsa ilk önce DDU ile kaldırıp daha sonra sıfırdan kurulumu yapmayı deneyebilirsiniz.

    Display Driver Uninstaller (DDU) nedir, nasıl kullanılır?

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • DDU dahil olmak üzere her şeyi denedim ama olmuyor her türlü mavi ekran veriyor 'atikmpag.sys' treajen 6 yıl önce