Windows 7 güncelleştirmeleri denetle bölümünde kalıyor

merhaba windows 7 güncelleştirme denetleniyor deniyor ama bir türlü bitmiyor.

Ne yapmalıyım?

haki haki (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Windows 7 işletim sisteminde güncelleştirmeleri yükleme bazı durumlarda uzun sürebiliyor.Eğer uzun süre güncelleştirme yapmadıysanız Windows'un güncellemeleri belirlemesi uzun sürebiliyor.Siz güncelleme denetleme sırasında diğer işlerinizle ilgilenebilirsiniz.

    Güncelleme denetleme işleminde tekrar başarısız olursanız Microsoft'un yayınladığı Güncelleştirmeleri yükleme sorunlarını giderme aracını kullanabilirsiniz.

    1. Bu bağlantıya tıklayın ve aracı indirin.
    2. Aracı çalıştırarak işlemleri uygulayın.
    3. Ardından bilgisayarınızı yeniden başlatın ve güncellemeleri tekrar denetleyin.
    ismailsarp ismailsarp (6010)
    8 yıl önce cevaplandı

      @ismailsarp'in çözümüne ek olarak

      Benim gibi Windows 7 güncelleştirmeler denetleniyor yazısında  kalıyor sorunu yaşayanlar :
      Windows 7 güncelleştirmeler denetleniyor'da kalıyor linkindeki çözümü de deneyebilirler

      murat murat (12492)