Windows 7 güncelleştirmeleri yüklerken 800F0A13 hatası veriyor ve yüklenmiyor

Windows 7 güncelleştirmeleri yüklerken 800F0A13 hatası veriyor ve yüklenmiyor yardımcı olrmusunuz...

ibrahimm ibrahimm (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Çözüm uygulanması gereken aşamalı işlem mevcut.Aşağıdaki adımlar uygulandığında yüksek sorununuz çözülmüş olmalıdır.

    Adım 1: Sistem Dosyalarını Kontrol etme ve eksiklikleri giderme

    1. Başlata gelin ve Komut istemi yazın, çıkan sonuca sağ tuş yönetici olarak çalıştır diyerek Komut istemini başlatın.
    2. Açılan ekrana sfc /scannow yazın ve enter e basın.

    Bu bilgisayarınızın dosyalarını denetleyecek varsa hataları,eksiklikleri onaracaktır.

    Adım2: Windows Update sorun gidericisi aracını çalıştırma

    1. Buradaki tıklayarak Windows Update Sorun Gidericisi aracını indirin.
    2. Sistemini kurun ve talimatları takip edin.

    Bu Güncelleştirmelerde yaşadığınız sorunları gidermek için Windows tarafından üretilmiş bir araçtır.

    Adım3: Windows 7 Sistem Güncelleştirme Hazırlık aracını indirin ve çalıştırın

    • Bilgisayarınız 32-Bit ise buradan
    • Bilgisayarınız 64-Bit ise buradan
    • Windows 7 Sistem Güncelleştirme Hazırlık aracın indirerek çalıştırın.

    Bu gibi adımlardan sonra sorununuz çözülmüş olmalı.

    Sorun devam ederse hakan hocamızın paylaştığı çözümü kendi sorununuzda da uygulayabilirsiniz.Çözüme buradan ulaşabilirsiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)