Windows 7 güvenli modda değilken kitleniyor

Bilgisayarımı normal mod'da açtığımda bilgisayarım kitleniyor ama güvenli modda açın'ca hiç bir sorun yok.

BİLGİSAYARI ACTIGMDA  DEFALARCA RESETTEN SONRA  CALISIYOR  AMA Bİ MUDDET SONRA GENE  KİTLENIYOR HİCBİR SEY CALISMIYOR  PC DE

hasan58 hasan58 (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bilgisayarını güvenli modda iken Combofix ile tara sanırım bilgisayarında virüs var çünkü güvenli modda virüsler etkisini gösteremiyor normal mod'da gösteriyor

    Combofix nedir? Combofix nasıl kullanılır?

    darkcrak darkcrak (5158)
    5 yıl önce cevaplandı

    • tskler dark crak deniycem önerin için sağolasınn hasan58 5 yıl önce