Yerel Disk C kendi kendine azalma sorunu

Öncellikle Herkese Hayırlı günler diyorum benim bir sorum olucaktı bazen Yerel Disk C ye baktığımda 189 gb boş diyor bazende 188gb boş diyor yada 187 falan sizce bu olay bir sorun mudur yoksa ormal bir şey midir? Eğer sorunsa çözümü nedir? Normal bir şeyse böyle olmanın mantığı nedir?

Açıkcası Ben şüphe duyuyorum bu olaydan

lucas77 lucas77 (199)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Merhaba hocam bu çok doğal birşey dir bu tamamen o diskin kendi dosyasına ayırmış olduğu yerdir fakat siz bunu görmez ve erişemezsiniz tamamen yapısında var çok doğaldır sıkıntı etmeyin hocam

    kingston kingston (1)
    6 yıl önce cevaplandı

      kingston (1) Hocam bilgilendirdiğiniz için  sağolun

      lucas77 lucas77 (199)