Windows 7 hiçbir aygıt sürücüsü bulunamadı

Merhaba saygıdeğer bilişimci arkadaşlar. Eski bilgisayarın anakartı yandı ve parçalarını aşşagıdaki belirttiyim anakarta entegre ettim biosu sifirladım formatı atarken herşey yolunda gidiyor win7 yükleme C yada D yi göremiyorum Windows 7 hiçbir aygıt sürücüsü bulumıyor sizce. 1) Pc üzerindeki parçalarımın uyumsuzlugumu sizce. 2) Biosta ide ile sata çakışıyormu. 3) Hdd boot mng bölümümü arızalımı. Not: 2. Hdd aynı sorunu alıyorum Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler. İyi Çalışmalar Saygılarımla

Not: Bilgisi dahilinde olmayan arkadaşlar lütfen yazmasın

1) Ana Kart: U8798 Pro  NoT: Anakar ide ve benim hdd sata buyüzden 10$ kart aldım hdd sata çevirmek için

2) İşemci: İntel Celerun.

2) Hdd Sataya Çeviren Kart: Ali CK-0019A

3) Hdd: Samsung SP1614C 160.0GB

4) Ekran Kartı: İnno3d fx 5200

5) Rem: 1 Gb Kingston  512 MX16 Vdata

steelstil steelstil (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    verdiğim linki açamadığınız için buraya aynısı olarak aktardım umarım burdan  açabilirsiniz

    Windows 7 hiçbir aygıt sürücüsü bulunamadı

    Windows 7'de  Sürücü (driver) yüklerken

     "Sabit diskinize erişmek üzere gereken aygıt sürücüsünü yüklemek için sürücü dosyasını içeren medyasını yerleştirin ve Tamam ı tıklatın"  mesajı geliyor. Daha sonra

    Tamam tıklandığında  "Hiçbir aygıt sürücüsü bulunamadı. yükleme medyasının doğru sürücüleri içerdiğinden emin olduktan sonra Tamamı tıklatın"  mesajı veriyor.

    çözümü:

    Sürücü listesinden seçiminizi yapın, SÜRÜCÜ YÜKLE  butonuna BASMAYINSürüyücü seçtikten sonraENTER tuşuna basın.

    candan candan (4301)