Windows 7 Home Basic

Selamlar. Elimde Win 7 Home Basic ürün anahtarı var ama bilgisayar ile beraber gelen CD yok. Ufak bir araştırma yaptım ve orijinal olarak DigitalRiver, Windows sürümlerini paylaşıyormuş. Lakin sadece Ultimate, Home Premium ve Professional var. Bu konuda yardımcı olur musunuz?

drago drago (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Ben güvenilir bir kaynak istiyorum. Çoğunlukla içine programlar atıyorlar, bana tamamen saf ve orijinalini lazım.

    drago drago (1)
    9 yıl önce cevaplandı

      Söylediğim işlem tamamen güvenilir bende   kullanıyorum aynı şekilde  sıkıntı çıkartsa ben sana zaten tavsiye etmezdim emin olabilrisin emin olmadığım ve kendim bizzat test etmediğim şeyleri sizlere asla söylemem, aratma şeklinize bağlı (saf windows 7 aio ) yazar isen hiç bir sıkıntı kalmaz .

      dyildiz dyildiz (183)