WİNDOWS 7 İNDİRDİM

Merhaba bilgisayarımdaki bir sorundan  dolayı format attım normalde formatı bır tanıdıgım 20 liraya hallediyordu 20 lira 20 liradır ben attım formatı ama kafamı kurcalayan şu internetten indirdim win 7 yi ve bu win 7 dosyanın zararlı yönü varmı ve varsa nedir yani o dosyayı kurcalamış olabilirlermi ve benim hesaplarıma ulasabilirlermi? cevaplayan herkese teşekkür ederim

yigitcan12 yigitcan12 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba internette dolaşan crakli bir işletim sistemidir yani yasal değil.bu sebeple kimse bilgisayarınıza yada hesaplarınıza erişemez tabi indirdiğiniz kaynağıda belirtirseniz bir inceleme sağlayabilirim ama yinede sorun teşkil etmez size tavsiyem kasanızın üzerinde bir etiket vadır orada proced key yani işletim sisteminizin serial keyi vardır mevcut olarak olrda hangi işletim sistemi türü yazıyorsa onu indirmeniz daha mantıklı ve daha sağlıklı olur ve orada ki serail anahtarı girerseniz işletim sistemşiniz hem yasal olur hemde sorunsuz bir şekilde çalışır.

    Saygılarımla...

    laboustasarim laboustasarim (693)