Windows 7 İşletim sistemini SD Card'a yüklerken hata verdi ve SD Card görünmüyor, ne yapmalıyım?

Benim eski bilgisayarın HDD'si yerinden oynamış. İçini açıp, söküp yerine tam oturtmak lazım ancak ben yapamam çünkü daha nerede olduğunu bilmiyorum ve bilen birine vereceğim. Asıl konu şu; SD kartımı USB dönüştürücü ile bilgisayara taktım. WinToUSB ile Windows 7 indiriyordum. Birden bi' hata verdi ve kendi işletim sistemimde hata aldım. USB görünmüyor hatası. Ben SD Card'ı çıkarıp yeniden takınca şu an USB takılması ile ilgili hiç bir ses gelmiyor, aygıt yöneticisinde ad yok. Powershell'de Disk Part kısmında List disk sekmesinde de 1 tane aygıt görünüyor ve disk yöneticisinde USB dönüştürücüsüne ait bir şey göremedim. Donanımsal bir sorun olacağını düşünüyorum ama emin değilim. Bunu düzeltmenin bir yolu var mı?

adils adils (136)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Buna benzer bir olayı kısa bir süre önce ucuz joystick'te yaşamıştım. Bir ayar yapıyordum ve birden USB bağlantısı kesildi, sürücüyü güncelleştirme ve silip yükleme yaptım ama bir fayda olmamıştı. Takıyorum ses yok aynı senin yaşadığın sorun gibi, ne bilgisayar görüyor ne konsolun ışığı yanıyor. Bende sistem geri yükleme yaptım ve sorunu bu şekilde çözmüştüm, en sonunda donanımsal arıza var diyip çöpe atacaktım Joystick'i. Bence sistem geri yükleme yap. Zaten bir zararı olmayacak.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Bunu ben Vmware-den yapdım.Şimdi ise onu sildim yeniden mi yüklüyeyim adils 3 yıl önce