Windows 7 Kasma Sorunu

Merhaba Yaklaşık 2 Gündür Windows 7 bilgisayarcıda yüklettirdim ama çok fazla kasma sorunu var napabilirim

firatcoban2 firatcoban2 (5)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Senin öncelikli muhatabın format attırdığın bilgisayarcı olmalıdır. Eğer PC'nin donanımı uygun ve problemsiz ise kurdurduğun sistemde problemsiz çalışmalıdır. Bilgisayarcın ile konuşmalısın. Diğer türlü buralardan çözüm araman boşa çaba olur. Ama bunda ısrar edersen önce problemle ilgili ayrıntı vermen gerekir (neleri yaparken nasıl, gibi), sonrada sisteminde kurulu programlar/oyunlar ve sistem donanımın (İşlemci, ram, ekran kartı vb) ile ilgili bilgileri yazman gerekecektir.

    temmuz temmuz (12505)
    9 yıl önce cevaplandı

      Cihazın da ki donanımların sürücülerini kontrol etmeni tavsiye ederim. Ayrıca bilgisayarın dizüstü mü yoksa masaüstü mü?

      yusufgundogdu yusufgundogdu (76)