Windows 7 key yazınca neden hata verir ?

Arkadaşlar Windows 7 ultimate ye key yazıyorum ama keyler de hata veriyor ne yapmalıyım yardımcı olabilir misiniz?

andromobil andromobil (74)
1 yıl önce sordu

  • Daha detaylı anlatın, anlamadım dediğinizi. ilkaybaki 1 yıl önce
  • hocam key yazıyom hata veriyor andromobil 1 yıl önce
  • Win 7 ultimate key etkinleştir kısmına keyi yazıyorsunuz fakat hata mı veriyor? ilkaybaki16 1 yıl önce
  • evet uygun değil veya girdiniz ürün anahtarı bu windows ile çalışmıycak gibi bir şey andromobil 1 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Merhaba,

Ürün anahtarını hangi siteden satın aldıysanız o siteyle iletişime geçin, internetteki dağıtılmış keyler kullanılmış, geçersiz çıkabiliyor.

ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)
1 yıl önce cevaplandı

    Girdiğin ürün anahtarı Windows sürümü ile uyumlu değildir.

    windows 7 Starter, Home Premium, Professional, Enterprise ve  Ultimate gibi farklı sürümleri var. Sen Ultimate kullanıyorsan elindeki Key Pro keyi ise çalışmaz.

    murat murat (12492)